Naše značky

Virtuos

VIRTUOS ®

TPC je výhradním výrobcem pokladních obchodních systémů a komponent značky Virtuos®.
Produkty Virtuos® patří mezi zákazníky k velmi oblíbeným a to především díky jejich výborné kvalitě, příznivé ceně a okamžité dostupnosti. Důležitým kritériem, které zákazník při svém nákupu rovněž zvažuje, je kompletnost a úplnost řešení a v neposlední řadě rychlý a profesionální záruční i pozáruční servis. To vše umí TPC s produkty Virtuos® nabídnout a zrealizovat.

UnionGroup

Union Group

Union Group je obchodní skupina, která působí se svými produkty CENTURY v oblasti bankovního sektoru od roku 2004. V její nabídce naleznete kromě počítaček bankovek, vysokokapacitní třídičky mincí, automatizované platební systémy apod.
TPC je výhradním distributorem těchto produktů pro Českou a Slovenskou republiku.

Micros

Micros

Výrobce Vám dobře známých pokladních zásuvek (tzv. Eurokazet) Anker se před časem spojil se společností Micros Systems Inc. Produkty Anker jsou od té doby nabízeny pod obchodní značkou micros. Eurokazety patří svou kvalitou a precizním zpracováním mezi spolehlivé produkty s vysokou životností.

Honeywell

PrehKeyTec

PrehKeyTec je značka s 90-ti letou tradicí, zárukou kvality a spolehlivosti.
TPC je výhradním distributorem produktů Preh pro Českou a Slovenskou republiku.
V naší nabídce naleznete především programovatelné klávesnice nejčastěji dodávané do provozů čerpacích stanic, kde stále nachází své uplatnění a to i v době, kdy jsou klávesnice překonávány systémy s dotykovou obrazovkou.
Klávesnice od firmy PrehKeyTec jsou navrhovány do náročných průmyslových provozů, ale i do provozů speciálních, jakými jsou např. zdravotnická zařízení, letištní terminály apod.

 

Naše značky